بدون دسته

خرید کلید و پریز

خرید کلید و پریز

قیمت خرید کلید و پریز

خرید کلید و پریز: از مهم ترین اجزای داخلی ساختمان ها می توان به کلید و پریز اشاره کرد. کلید پریز اجزای مهمی در خانه یا محل کار هستند که در جهت ساتفاده از سیستم برق نصب می شوند.

برای بهره مندی از یک فضای داخلی لوکس و مدرن نیازی به صرف هزینه های گزاف نمی باشد. کلید و پریز ها از جمله لوازمات الکتریکی می باشند که علاوه بر دسترسی به سیستم برق باعث جذابیت فضای داخلی خانه یا محل کار شده و تاثیر زیادی را در زیبا سازی دکوراسیون داخلی ساختمان می گذارند.

با ورود صنعت برق و تولید کلید و پریز از گذشته تا به امروز انواع مختلفی کلید ها و پریز ها عرضه شده اند که هر کدام از آن ها دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشند.

اهمیت کلید پریز به قدری زیاد است که نمایندگی های متعددی در سطح شهر اقدام به فروش کلید پریز کرده اند. اما یکی از مهم ترین مولفه های خرید کلید و پریز توجه به کیفیت آن و همچنی نوع نیاز می باشد. خرید کلید و پریز را می توان از نمایندگی های مختلفی ک در شهر برپا شده است انجام داد اما توجه داشته باشید برای خرید کلید پریز باید به نمیاندگی و فروشگاهی مراجعه نمایید که اعتبار بالایی را داشته باشد.

شرکت ویرا لایتینگ یکی از نمایندگی های معتبر کلید و پریز در تهران می باشد که دارنده کلید و پریز های با کیفیت و با جدیترین طرح ها و مدل ها می باشد. همچنین این شرکت از جمله نمیامدیگ های کلید  پریز ویرا نیز می باشد که شما هزیزان می توانید برا خرید کلید و پریز به این فروشگاه راجعه نمایید.

ویرا لایتینگ این تضمین را به شما عزیزان می دهد که خریدی با کیفیت و مقرون به صرفه را داشته باشید.

خرید کلید پریز شاید در تصور بسیاری از افراد کاری ساده به نظر بیاید اما این امر دارا ینکات مهمی می باشد که شما را از یک خرید با کیفیت بهره مند می سازد. در اداهبه نکات مهم خرید کلید و پریز اشاره کرده ایم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

نکات مهم خرید کلید و پریز

نوع: اولین قدم در انتخاب کلید پریز و خرید آن توجه به نوع کلید و پریز می باشد. پریز ها در دو نوع تک دو شاخه (2 پین) یا سه دو شاخه (3 پین) وجود دارند. از سویی دیگر کلید ها نیز در انواع مختلف تک پل و دوپل و لمسی نیز در بازار وجود دارند.

ظرفیت: قدم دیگر در هنگام خرید کگلید پریز توجه به ظرفیت آن می باشد. بر اسا نیاز برق محل اباید تعیین کنید که ظرفیت کلید و پریز چگونه باشد به عنوان مثال 10 آمپر یا 16 آمپر باشد.

نوع نصب: نصب کلید و پری  هب دو صورت عمودی و افقی انجام می شود که توجه به نوع نصب آن در هنگام خرید بسیار مهم است. باید در نظر بگیرید با توجهب ه ساختمان کلیدی یا پریز خریداری شده به صورت افقی که به دیوار است نصب می شود یا باید به صورت عمودی که به زمین است نصب گردد.

کیفیت: در هنگام خرید کلید و پریز مطمئن شوید که کالای شما کیفیت بالایی را داشته باشد و از متریال مرغوب تولید دشه باشد.

طراحی: بررسی کنید که آیا طراحی و رنگ کلید و پریز با محسط ودکوراسیون مورد نظر شما سازگاری داشته باشد.

مدل: توجه به مدل کلید و پریز نیز بسیار مهم استو برخی از مدل ها دارای ویژگی هایی مانند ضد آب بودن یا برداشتن قطعات قابل تعویض هستند.

توان: در صورت نیاز به اتصال برق برای دستگاه های بزرگتر مانند ورودی های ac، یخچال یا تلویزیون مطمئن شوید که کلید های ویژه برای این منظور استفاده می کنید.