بدون دسته

ریسه شلنگی چیست؟

ریسه شلنگی لوگو

ریسه شلنگی چیست؟

سلام به همراهان محترم تک وات. کارشناسان ما با توجه به مصرف بسیار فراوان ریسه، مقاله ای با عنوان (ریسه شلنگی چیست؟) برای شما دوستان آماده کرده اند. در ابتدا به شناخت ریسه و انواع آن می پردازیم و میگوییم که ریسه شلنگی چیست؟ .

ریسه ها نوعی روشنایی های بلند و باریک هستند و به برای تزیینات روشنایی و نورپردازی فضل کاربرد دارند. ریسه ها انواع مختلفی را دارا هستند که در شرایط و موقعیت های متفاوتی می توان از آن ها استفاده کرد. مثلا آن ها را در سقف های کاذب، روشن کردن پله ها،در لبه باغچه ها و… به کار برد.

از این نوع روشنایی ها در مکان هایی مانند منازل مسکونی، هتل ها، فروشگاه ها و مراکز مذهبی و … استفاده می شود. همچنین از ریسه ها می توان به صورت مخفی در محیط استفاده کرد که باعث زیبایی و جذابیت زیادی می شود. این روشنایی ها در شرایط مختلف قابل استفاده اند زیرا دارای انعطاف پذیری بالایی نیز هستند.

ریسه ها شامل نورهای غیر مستقیم هستند که در زیبایی  ریسه محیط تاثیر فراوانی دارند. از ویژگی های دیگر ریسه ها می توان به امکان استفاده از ربموت برای روشن یا خاموش بودن و یا دیگر ویژگی های آن ها استفاده کرد. از دیگر ویژگی ها می توان به برخی از آن ها که ضد آب هستند اشاره کرد که محافظ گرد و غبار و آب هستند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.