بدون دسته

کلید و پریز صنعتی

کلید و پریز صنعتی

کلید و پریز صنعتی از جمله محصولات کاربردی است که در ساختمان ها و مراکز صنعتی استفاده می شود. این کلید و پریز ها از جمله رایج ترین و پر قدرت ترین کلید ها هستند که در مقابل فشار های زیاد برق مقاومت بالایی دارند و می توانند به خوبی در مقابل خطرات احتمالی مقاومت نماید.

کلید و پریز صنعتی

انواع کلید و پریز صنعتی

انواع کلید و پریز صنعتی از نظر نحوه نصب به دو دسته رو کار و تو کار تقسیم می شود. کلید و پریز صنعتی در انواع مختلف طراحی و تولید شده است.
کلید و پریز صنعتی روکار: این کلید و پریز ها به صورت رو کار قابل استفاده هستند. برای محیط هایی مناسب هستند که دسترسی به کلید و پریز فراهم نیست و نیاز است به صورت سیار یا موقت از کلید و پریز ها استفاده شود. کلید و پریز صنعتی روکار به سیم و کابل مربوطه متصل می شود و می توانید در محل های مختلف از آن استفاده کنید.

کلید و پریز صنعتی توکار: از جمله تجهیزاتی هستند که به صورت توکار و داخل ساختمان استفاده می شوند. این کلید و پریز ها طبق نقشه سیم کشی داخل سازه قرار می گیرد و امکان حمل و نقل و نصب موقت ندارند. از این کلید و پریز برای جایگاه های خاص مانند کارخانه ها و سوله های بزرگ استفاده می شود. نحوه نصب و راه اندازی آن ها ساده است و مهم ترین نکته در خصوص آن ها نقشه سیم کشی ساختمان است.

انواع کلید و پریز روکار

کلید پریز روکار در انواع مختلف تهیه و تولید شده است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– کلید و پریز ارت دار: این مدل کلید و پریز دارای ارت هستند و برای موارد مختلف قابل استفاده می باشند.
– کلید پریز رو کار فانتزی: این کلید و پریز ها دارای طرح های زیبا و جذاب هستند و در محیط های مختلف مانند کارخانه های لوکس و باغ و ویلا استفاده می شود.

– کلید پریز روکار ضد آب: این کلید و پریز ها از نفوذ آب جلوگیزی نموده و برای محیط های روباز مناسب است.
جهت تهیه و سفارش با ما در تماس باشید.

انواع کلید و پریز توکار

کلید و پریز تو کار از جمله کلید و پریز هایی هستند که در محیط خانه و اداره استفاده می شود و دارای تنوع بالایی هستند. از مهم ترین مدل های کلید و پریز توکار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– کلید و پریز توکار بارانی: این مدل ها بسیار زیبا و جذاب هستند و به صورت توکار استفاده می شوند.

– کلید و پریز تور کار ضد آب: این کلید و پریز ها به صورت تو کار استفاده می شوند و ضد آب هستند و برای محیط های مختلف قابل استفاده هستند.

– کلید و پریز تو کار اهرمی: این کلید و پریز ها حالت اهرم دارند و در مکان هایی که به نور بالا نیاز دارند استفاده می شود.
– کلید و پریز چرخشی: این کلید و پریز مانند اهرم های چرخشی هستند و می تواند شدت نور را تنظیم نماید.
– کلید و پریز صنعتی لمسی: کلید و پریز های لمسی تو کار به صورت کلی در محیط های مدرن و شیک استفاده می شود و دارای تنوع بالا هستند و با حسگر انگشت کار می کنند.

ویژگی کلید و پریز صنعتی

ویژگی های کلید و پریز های صنعتی سبب تمایز این کلید و پریز ها با سایر تجهیزات برقی شده است. در برخی از کارگاه ها قدرت برق به شدت زیاد است و اگر از کلید و پریز های معمولی استفاده شود باعث ایجاد خسارت می شود. از جمله ویژگی های کلید و پریز صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– مقاومت بالا.
– دارای پنل محافظ.
– دارای طراحی و شکل ظاهری خاص.
– دوام و کیفیت بالا.
– قابل تحمل ولتاژ های بالا.
– جلوگیری از اتصالات کوتاه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *