بدون دسته

قیمت کلید و پریز

قیمت کلید و پریز

لیست قیمت کلید و پریز

قیمت کلید و پریز: یکی از مهم ترین موضوعاتی که در صنعت برق و الکتریک اهمیت بسیاری دارد، کلید و پریز می باشد. کلید و پریز از جمله مواردی هستند که در هر خانه یا محل کار وجود داشته و از حیاتی ترین قطعات برقی می باشد که امروزه در طرح های مختلفی در بازار عرضه می شوند. به بیانی ساده تر می توان گفت کلید و پریز از محصولات ارتباطی به حساب می آیند که می توانند جریان الکتریکی را عبور داده و به ما امکان روشن یا خاموش کردن وسایل برقی مانند چراغ ها، لوازمات آشپزخانه، دستگاه های الکترونیکی و… را می دهند.

اما یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید کلید و پریز مطرح است، قیمت کلید و پریز می باشد. قیمت کلید و پریز معمولا بسته به کیفیت محصول، نوع محصول، طراحی محصول و همچنین برند محصول متفاوت است.

فروشگاه ها و نمایندگی کلید و پریز بسیاری وجود دارند که دسترسی شما به انواع مدل ها و برندهای مختلف از کلید و پریز را فراهم کرده اند. در چنین شرایطی بسیار مهم است که اطلاعاتی در مورد نیاز های خود و کلید و پریز کسب کنید تا بتوانید بهترین محصول را با کیفیت مناسب و قابلیت های لازم برای خود انتخاب کنید.

به طور کلی قیمت کلید و پریز در بازار متغیر است از همین رو نمی توان قیمت ثابتی را برای یک کلید و پریز خاص در نظر گرفت. چه بسا برخی از فروشگاه ها هستند که قیمت کلید و پریز را در مقایسه با کیفیت محصول بسیار بالا اعلام می کنند. از همین رو باید در نظر داشته باشید که تمرکز شما برای خرید تنها بر روی قیمت کلید پریز نباشد. چرا که قیمت نشان از کیفیت محصول نمی باشد و باید به فاکتورهای بسیاری برای خرید کلید و پریز توجه نمایید.

دقت کنید که برخی محصولات ارزان تر بوده اما کیفیت پایینی را داشته باشند در حالی که محصولات گران تر ممکن است ارزش افروده ی بیشتری را به همراه داشته باشند.

در ادامه به بررسی قیمت کلید و پریز و عوامل موثر بر قیمت کلید و پریز پرداخته و در انتها لیست جامعی از قیمت کلید و پریز ویرا لایتینگ را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید و پریز

قیمت کلید و پریز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید و پریز شامل موارد زیر است:

  • برند
  • کیفیت
  • طراحی
  • عملکرد
  • نوع

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، قیمت کلید و پریز نیز ممکن است بسته به منطقه یا کشوری که در آن هستید نیز متفاوت باشد.

به طور کلید کلید و پریز های ساده که تنها کلید های روشن و خاموش ساده هستند و همچنین پریز های برق استاندارد دارا قیمت کمتری نسبت به کلید و پریز های پیشرفته دارند. کلید و پریز های پیشرفته تر دارای ویژگی هایی چون تایمر، دیمر، قابلیت کنترل از راه دور و… می باشند. از همین رو این نوه سوئیچ ها با توجه به قابلیت های و عملکری که دارند دارای قیمت بیشتری می باشند. همچنین این سوئیچ ها قابلیت سفارشی سازی را نیز دارند که این امر می نواند بر قیمت کلید و پریز نیز تاثیر گذار باشد.

برای سوکت ها قیمت ها بسته به ویژگی هایی مانند پورت های usb برای شارژ دستگاه ها یا سوکت های تخصصی برای نیازهای خاص مانند اتصالات صوتی و تصویری نیز می تواند متغیر باشد. سوکت های پایه می توانند دارای قیمت پایین تری نسبت به سوکت های پیشرفته و تخصصی دارند.

توجه به این نکته مهم است که این محدوده های قیمت تقریبی می باشند و بسته به عوامل مختلفی می توانند متفاوت باشند.

قیمت کلید و پریز در ویرا لایتینگ

یکی از مهم ترین مواردی که اکثر افراد و پیمانکاران قبل از خرید کلید و پریز به آن توجه می کنند قیمت کلید و پریز می باشد. قیمت کلید و پریز در تمامی فروشگاه ها متفاوت است از همین رو باید در هنگام خرید کلید و پریز به اصالت و کیفیت کالا توجه نمایید.

برخی از فروشگاه ها بر خلاف قیمت بالایی که برای کلید و پریز ها اعلام می کنند دارنده اجناسی با کیفیت پایین هستند. در نتیجه دقت در خرید کلید و پریز و اطلاع از کیفیت آن یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید کلید پریز می باشد. از سویی دیگر برخی از فروشگاه ها نیز هستند که قیمت کلید پریز را بسیار پایین اعلام می کنند که این امر نیز می تواند به نوعی نشان از کیفیت پایین کالا باشد. توجه داشته باشید که قیمت کالا نشان از تضمین کیفیت آن نمی باشد.

فروشگاه ویرا لایتینگ سالیان طولاین است که در زمینه فروش کلید و پریز ویرا فعالیت داشته و از نمایندگی های رسمی کلید و پریز ویرا در لاله زار می باشد. قیمت کلید و پریز در ویرا لایتینگ بر خلاف سایر فروشگاه های دیگر مقرون به صرفه می باشد. در این فروشگاه تمامی محصولات مطابق با کیفیت کالا قیمت گذاری شده اند. در اصل در این فروشگاه قیمت کلید و پریز در این فروشگاه با توجه به کیفیت کالا، نوع کالا و نوع قابلیت هایی که دارد تعیین می شود.

قیمت کلید و پریز در ویرا لایتینگ به گونه ای است که تمامی افراد امکان خرید انواع کلید و پریز را دارند.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت انواع کلید و پریز به شعبه ویرا لایتینگ در لاله زار مراجعه کرده یا از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.